Wszystkie zasoby, jakich potrzebujemy, spoczywają w naszym umyśle, ukryte gdzieś głęboko w świadomości i czekają aby je wydobyć.
Blog > Komentarze do wpisu

Każdy ma swoje pudełko czekoladek

 

„Życie jest jak pudełko czekoladek. Nigdy nie wiesz, na co trafisz” -

jak powiedział Forrest Gump.

 

Kiedy jakiś czas temu poszukiwałam dla siebie impulsu do działania, do jakiejkolwiek zmiany,  trafiłam m.in. na Złote Myśli. Tworzą je ludzie pełni zapału i chęci do zmiany. Ich optymizm jest zaraźliwy. Umożliwiają na swojej stronie dostęp do artykułów i literatury, którą w dużej części można czytać i nie koniecznie zaraz kupować. Jednak żeby znaleźć – trzeba szukać, a jeśli wiemy gdzie – łatwiej i szybciej możemy zmienić swoje życie na lepsze i spokojniejsze, przestajemy roztrząsać problemy dnia codziennego, a zaczynamy widzieć nowy cel w swoim życiu.


Pomyślałam, że pora najwyższa abym tu właśnie napisała o takich miejscach w internecie, które mogą pomóc komuś odnaleźć swój impuls, swój cytat, otworzyć wreszcie to pudełko i wyjąć swoją czekoladkę.


Dlaczego piszę o tym dopiero dziś? Ja też potrzebowałam impulsu, którym dziś właśnie jest oferta Złotych Myśli. Wyjątkowa oferta tworząca możliwość do zmiany, do wzięcia własnego życia w swoje ręce. Są to najlepsze publikacje wydane przez Złote Myśli. Najlepsze, bo motywujące do zmiany, napisane przez ludzi, którzy pokazują jak podjęli wyzwanie zmiany swojego życia na lepsze i odnieśli sukces.

  Pakiet Rozwoju Osobistego

               ElMa       

czwartek, 24 lipca 2008, kaplanka8

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Taraka: sztuki rytualne, symbole, astrologia, szamanizm, Słowianiekładzenie kart, jasnowidzenie, przepowiadanie, viversum.pl, doradztwo przez telefon,rozmowa gratisCzaryMary.pl - button 2

Online Casino
Baner partnera />

 

Allegro - największe aukcje internetowe, najniższe ceny! Kup i sprzedaj!

Zobacz inne blogi w BlogFrog.pl