Wszystkie zasoby, jakich potrzebujemy, spoczywają w naszym umyśle, ukryte gdzieś głęboko w świadomości i czekają aby je wydobyć.
Kategorie: Wszystkie | Mniej optymizmu | Tarot | Trochę humoru | Więcej optymizmu | Zarządzanie sobą
RSS

Zarządzanie sobą

sobota, 14 lutego 2009

 

Komercjalizacyjne szaleństwo, wymysł handlowców, zabieg marketingowy, kiczowate serduszka - okazuje się, że o Walentynkach można mówić różnym językiem.

 A miało być tak pięknie... :-)

Przecież reklama, promocje, marketing to pojęcia, które wpisały się na stałe w standardy współczesnego świata. Na co dzień są wszechobecne tak bardzo, że już nie bulwersują, czasem nawet nie zauważamy, że mamy do czynienia ze strategią marketingową.W szczególności dają o sobie znać przy okazji różnych świąt, toteż nie powinny już dziwić.

Komercjalizacja Walentynek nie nakazuje okazywania uczuć wszystkim, nie wymusza na nikim rozdawania prezentów i pocałunków, nie powoduje, że wszystkim rozsyła się buziaczki i serduszka.

Sam wybierasz komu wyznać uczucia, sam wybierasz gdzie, jak i z kim spędzić ten dzień, sam wybierasz prezent dla ukochanej osoby, bo jeśli nie Ty to kto za Ciebie decyduje?

Komercja? Ona podsuwa Ci propozycje, daje wybór. Jeśli kochasz, to wiesz czym obdarować swoją jedyną, a przytulenie również nie zaszkodzi... :-)  Sam nadajesz wartość swojemu uczuciu.

 Jeśli nie chcesz żeby było kiczowate - to nie będzie.

Przecież to Dzień Zakochanych! Otwórz swoje serce! Nie bój się okazywać uczuć!

Przeżyj więc magiczną chwilę, w której odkryjesz  swoją partnerkę na nowo, jakby znów miała 19 lat - to może się nie powtórzyć.

A Twój mężczyzna? Pamiętasz jak w skupieniu naprawiał dla Ciebie komputer, a może to był magnetofon? To wtedy zakochałaś się w nim... 

Więc może byśmy tak najmilszy wpadli na dzień do Tomaszowa...?

 ...jest szansa na replay :-)

 Walentynkowa  El&Ma

 
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

Dziś polecam


 

 Sekrety Prawa Przyciągania 
 

Tylko do 9 marca 2009

„Najpierw ściągnij
i przeczytaj

potem zapłać"

 

Przyciągaj do swojego życia
za sprawą myśli wszystko,
czego pragniesz.

 

Jesteś w stanie stworzyć niesamowity podarunek,
który

pomoże Ci wyrwać
ukochaną osobę
z paszczy szarego życia!

 

Taraka: sztuki rytualne, symbole, astrologia, szamanizm, Słowianiekładzenie kart, jasnowidzenie, przepowiadanie, viversum.pl, doradztwo przez telefon,rozmowa gratisCzaryMary.pl - button 2

Online Casino
Baner partnera />

 

Allegro - największe aukcje internetowe, najniższe ceny! Kup i sprzedaj!

Zobacz inne blogi w BlogFrog.pl

Skopiuj CSS